Wykaz komitetów wyborczych zarejestrowanych na obszarze właściwości Komisarzy Wyborczych w Pile. Stan na dzień 31 sierpnia 2018 r. według sygnatur.
L.p. Organ rejestrujący Sygnatura Nazwa Skrót nazwy Imiona i nazwisko pełn. wyborczego Imiona i nazwisko pełn. finansowego Siedziba Zasięg Status
1 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-171/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA PAWŁA ADAMCZUKA KWW PIOTRA PAWŁA ADAMCZUKA Barbara Maria Lipska - Okonek gm. Okonek Zarejestrowany
2 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-170/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUCNER KWW MIROSŁAWY KUCNER Anna Małgorzata Piechocka - Jabłkowo gm. Skoki Zarejestrowany
3 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-169/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUBASZ NASZYM DOMEM KWW GMINA LUBASZ NASZYM DOMEM Joanna Danuta Dudek - Lubasz gm. Lubasz Zarejestrowany
4 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-168/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT KWW NOWY POWIAT Łukasz Malczewski Urszula Anna Galon Margońska Wieś wielkopolskie Zarejestrowany
5 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-167/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA KWW RAZEM MARCINA NOWAKA Elżbieta Nowak - Szamocin gm. Szamocin Zarejestrowany
6 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-166/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MACYSZYNA KWW ANDRZEJA MACYSZYNA Renata Ewa Macyszyn - Sokołowo gm. Lubasz Zarejestrowany
7 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-165/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JASTROWIE KWW LEPSZE JASTROWIE Dorota Kurzyna - Jastrowie gm. Jastrowie Zarejestrowany
8 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-164/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN BIENIAS KWW BOGDAN BIENIAS Marcin Józef Bienias - Ujście gm. Ujście Zarejestrowany
9 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-163/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OPTY” M. KUŁAKOWSKIEJ KWW OPTY Marek Ryszard Kułakowski - Kosztowo gm. Wyrzysk Zarejestrowany
10 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-162/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PUCIŁOWSKIEGO KWW SŁAWOMIRA PUCIŁOWSKIEGO Andrzej Kropiński - Polanowo gm. Wyrzysk Zarejestrowany
11 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-161/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI I KREATYWNI KWW MŁODZI I KREATYWNI Aleksandra Maria Klejna - Wyrzysk gm. Wyrzysk Zarejestrowany
12 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-160/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA BĘBNA KWW EDWARDA BĘBNA Wioletta Anna Żubert - Stara Łubianka gm. Szydłowo Zarejestrowany
13 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-159/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MUSZYŃSKIEGO KWW PIOTRA MUSZYŃSKIEGO Sabina Nowak - Tarnówka gm. Tarnówka Zarejestrowany
14 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-158/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KWW RAZEM DLA GMINY Renata Iwona Balcerzyk - Lędyczek gm. Okonek Zarejestrowany
15 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-157/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULA KWW URSZULA Jan Franciszek Martin - Krajenka gm. Krajenka Zarejestrowany
16 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-156/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY KWW MIESZKAŃCÓW GMINY Andrzej Surmela - Połajewo gm. Połajewo Zarejestrowany
17 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-155/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA CZYŻA KWW SŁAWOMIRA CZYŻA Hanna Czyż - Sławianowo gm. Złotów Zarejestrowany
18 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-154/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY CHUDY - NOSKA KWW JOANNY CHUDY - NOSKA Radosław Bolesław Noska - Kaczory gm. Kaczory Zarejestrowany
19 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-153/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WRÓBLA KWW PIOTRA WRÓBLA Iwona Wróbel - Kleszczyna gm. Złotów Zarejestrowany
20 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-152/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WĄGROWIECKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KWW WĄGROWIECKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Wioletta Gryczka Remigiusz Andrzej Priebe Rybowo wielkopolskie Zarejestrowany
21 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-151/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIDII LEŚNIEWICZ KWW LIDII LEŚNIEWICZ Anna Maria Jaremba - Klaudia gm. Margonin Zarejestrowany
22 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-150/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI W SAMORZĄDZIE KWW AKTYWNI W SAMORZĄDZIE Anna Felicja Gapska - Drawsko gm. Drawsko Zarejestrowany
23 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-149/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BERENDTA KWW KRZYSZTOFA BERENDTA Krzysztof Stanisław Berendt - Skoki gm. Skoki Zarejestrowany
24 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-148/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA TADYCHA KWW ADAMA TADYCHA Ewa Tadych - Łobżenica gm. Łobżenica Zarejestrowany
25 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-147/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA PŁÓCIENNIKA KWW DAMIANA PŁÓCIENNIKA Sabina Płóciennik - Tarnówka gm. Tarnówka Zarejestrowany
26 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-146/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UJŚCIE DLA NAS-MY DLA UJŚCIA KWW UJŚCIE DLA NAS-MY DLA UJŚCIA Anna Karmowska - Ujście gm. Ujście Zarejestrowany
27 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-145/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD FRANCISZEK BINIAK RAZEM DLA ŁOBŻENICY KWW RYSZARD BINIAK RAZEM DLA ŁOBŻENICY Karol Wojciech Kowalski - Łobżenica gm. Łobżenica Zarejestrowany
28 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-144/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY KOMITET WYBORCZY ADAM PIOSIK KWW NIEZALEŻNY KOMITET WYBORCZY ADAM PIOSIK Eugeniusz Piosik - Białośliwie gm. Białośliwie Zarejestrowany
29 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-143/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADRIANY OPŁATEK KWW ADRIANY OPŁATEK Jadwiga Ewa Zbiżek - Stawnica gm. Złotów Zarejestrowany
30 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-142/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DAMASŁAWEK KWW NASZA GMINA DAMASŁAWEK Jacek Jabłoński - Damasławek gm. Damasławek Zarejestrowany
31 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-141/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA KWW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA Artur Kłysz - Wysoka gm. Wysoka Zarejestrowany
32 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-140/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA NOWAKA KWW WIESŁAWA NOWAKA Irena Apolonia Nowak - Skoki gm. Skoki Zarejestrowany
33 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-139/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU KWW NA RZECZ ROZWOJU Przemysław Tomasz Ligenza - Grabionna gm. Miasteczko Krajeńskie Zarejestrowany
34 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-138/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZARNKÓW KWW NASZA GMINA CZARNKÓW Malwina Magdalena Pawlak - Zofiowo gm. Czarnków Zarejestrowany
35 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-137/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI BERETY „BLISKO LUDZI” KWW MONIKI BERETY „BLISKO LUDZI” Joanna Dorota Hereć - Margonin gm. Margonin Zarejestrowany
36 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-136/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA JASIAKA KWW ADAMA JASIAKA Dariusz Jasiak - Dolaszewo gm. Szydłowo Zarejestrowany
37 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-135/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA KWW TOBIASZA WIESIOŁKA Dominik Kostka - Szydłowo gm. Szydłowo Zarejestrowany
38 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-134/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL KWW DANIEL KUFEL Daniel Krystian Kufel - Krzyż Wielkopolski gm. Krzyż Wielkopolski Zarejestrowany
39 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-133/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA KRZYŻA WLKP KWW DLA KRZYŻA WLKP Katarzyna Drogomirecka - Krzyż Wielkopolski gm. Krzyż Wielkopolski Zarejestrowany
40 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-132/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA JENDRZEJEWSKIEGO KWW STANISŁAWA JENDRZEJEWSKIEGO Stanisław Franciszek Jendrzejewski - Łobżenica gm. Łobżenica Zarejestrowany
41 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-131/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA RAZEM WIĘCEJ KWW DAMIANA NOWAKA RAZEM WIĘCEJ Mateusz Łapacz - Dziembowo gm. Kaczory Zarejestrowany
42 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-130/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY KWW ZJEDNOCZENI DLA GMINY Barbara Stefania Huszek - Miasteczko Krajeńskie gm. Miasteczko Krajeńskie Zarejestrowany
43 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-129/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO KWW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO Małgorzata Marzena Szmechel-Wandas - Lipka gm. Lipka Zarejestrowany
44 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-128/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA SYSIAKA RAZEM DLA KRZYŻA WLKP KWW ZYGMUNTA SYSIAKA RAZEM DLA KRZYŻA WLKP Anna Sysiak - Krzyż Wlkp gm. Krzyż Wielkopolski Rozwiązany
45 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-127/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZCIANECKIE FORUM OBYWATELSKIE KWW TRZCIANECKIE FORUM OBYWATELSKIE Emilia Susek-Marecka Bogumiła Janina Paszkiewicz Trzcianka wielkopolskie Zarejestrowany
46 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-126/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ROZSĄDEK PRACA KWW POROZUMIENIE ROZSĄDEK PRACA Ewa Żyźniewska-Matela - Radosiew gm. Czarnków Zarejestrowany
47 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-125/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KORBIK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KORBIK Mikołaj Władysław Korbik - Krzyż Wielkopolski gm. Krzyż Wielkopolski Zarejestrowany
48 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-124/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA KWW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA Paweł Wenda - Łobżenica gm. Łobżenica Zarejestrowany
49 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-123/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ TO PRZYSZŁOŚĆ KWW ROZWÓJ TO PRZYSZŁOŚĆ Ludwika Wanda Heimann - Białośliwie gm. Białośliwie Zarejestrowany
50 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-122/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO KWW DLA DOBRA WSPÓLNEGO Michał Skotarczak - Stajkowo gm. Lubasz Zarejestrowany
51 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-121/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIA Z SIERPNIA 80 KWW POROZUMIENIA Z SIERPNIA 80 Grzegorz Ozimina - Wyrzysk gm. Wyrzysk Zarejestrowany
52 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-120/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZOFII KORPUSIK-JELONKOWEJ KWW ZOFII KORPUSIK-JELONKOWEJ Filip Bartłomiej Jelonek - Złotów m. Złotów Zarejestrowany
53 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-119/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR KWW DOBRY WYBÓR Katarzyna Zofia Chyży - Śmieszkowo gm. Czarnków Zarejestrowany
54 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-118/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU ZŁOTOWSKIEGO KWW WSPÓLNOTA POWIATU ZŁOTOWSKIEGO Karolina Brewka Małgorzata Maria Bosak Dzierzążenko wielkopolskie Zarejestrowany
55 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-117/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MADAJA KWW TADEUSZA MADAJA Wojciech Ryszard Papke - Szydłowo gm. Szydłowo Zarejestrowany
56 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-116/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA NOWAKA KWW ADAMA NOWAKA Anna Maria Pietraszewska - Wyrzysk gm. Wyrzysk Zarejestrowany
57 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-115/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MOŚCICKIEGO KWW JACKA MOŚCICKIEGO Magdalena Teresa Mościcka - Tarnowiec gm. Tarnówka Zarejestrowany
58 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-114/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KWW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Edward Kulesza - Czarnków gm. Czarnków Zarejestrowany
59 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-113/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GREGORCZYKA KWW JANUSZA GREGORCZYKA Magdalena Gregorczyk - Ujście gm. Ujście Zarejestrowany
60 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-112/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA RUTKOWSKIEGO KWW JANUSZ RUTKOWSKI Andrzej Marian Michalak - Gołańcz gm. Gołańcz Zarejestrowany
61 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-111/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA POSZWY KWW KRZYSZTOFA POSZWY Bogdan Zbigniew Smykowski Aldona Smolińska Wągrowiec wielkopolskie Zarejestrowany
62 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-110/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO KWW KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO Magdalena Małgorzata Czapla - Białośliwie gm. Białośliwie Zarejestrowany
63 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-109/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY PROJEKT NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ KWW NOWY PROJEKT NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ Małgorzata Maria Kropińska - Kosztowo gm. Wyrzysk Zarejestrowany
64 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-108/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDMUNDA FONFERKA KWW EDMUNDA FONFERKA Irena Weronika Borkowska - Stare gm. Wysoka Zarejestrowany
65 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-107/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATELSKIEGO KWW LESZKA MATELSKIEGO Maria Matelska - Pęckowo gm. Drawsko Zarejestrowany
66 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-106/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SIDORCZUK KWW PIOTRA SIDORCZUK Piotr Sidorczuk - Jastrowie gm. Jastrowie Zarejestrowany
67 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-105/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WRÓBLA KWW PAWŁA WRÓBLA Piotr Wróbel - Krajenka gm. Krajenka Zarejestrowany
68 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-104/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SZCZERBIAKA KWW JANUSZA SZCZERBIAKA Franciszek Rutkowski - Krajenka gm. Krajenka Zarejestrowany
69 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-103/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BUŁAWY KWW MARKA BUŁAWY Marta Turulczyk - Zakrzewo gm. Zakrzewo Zarejestrowany
70 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-102/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY RADECKIEJ KWW ALEKSANDRY RADECKIEJ Jan Kazimierz Radecki - Skoki gm. Skoki Zarejestrowany
71 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-101/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JANKIEWICZ-KORCZ KWW BARBARY JANKIEWICZ-KORCZ Mariusz Matuszak - Przysieczyn gm. Wągrowiec Zarejestrowany
72 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-100/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW" KWW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW Zygmunt Władysław Wiśniewski - Osówka gm. Tarnówka Zarejestrowany
73 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-99/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTROWIE WSPÓLNE DZIEŁO KWW JASTROWIE WSPÓLNE DZIEŁO Tomasz Grzegorz Ciołek - Jastrowie gm. Jastrowie Zarejestrowany
74 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-98/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SURDYKA KWW ANDRZEJA SURDYKA Barbara Surdyk - Skoki gm. Skoki Zarejestrowany
75 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-97/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZŁOTÓW KWW DOBRA GMINA ZŁOTÓW Wiesława Beata Stępień - Franciszkowo gm. Złotów Zarejestrowany
76 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-96/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO KWW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO Joanna Agnieszka Andrzejewska - Skoki gm. Skoki Zarejestrowany
77 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-95/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO KWW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMINY DRAWSKO Ewa Katarzyna Jerzy - Drawsko gm. Drawsko Zarejestrowany
78 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-94/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE KWW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE Elżbieta Ewa Jankowska - Ujście gm. Ujście Zarejestrowany
79 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-93/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM Bronisław Kalas Tomasz Piotr Michalski Złotów wielkopolskie Zarejestrowany
80 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-92/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ MOJE MIEJSCE! KWW LUBASZ MOJE MIEJSCE! Ewelina Rosada - Dębe gm. Lubasz Zarejestrowany
81 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-91/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE CHODZIESKIE KWW POROZUMIENIE CHODZIESKIE Eugeniusz Koczorowski Elżbieta Mandes Budzyń wielkopolskie Zarejestrowany
82 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-90/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŻELICHOWSKIEGO KWW K. ŻELICHOWSKIEGO Krystyna Zofia Żelichowska - Złotów m. Złotów Zarejestrowany
83 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-89/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GRYCZKI KWW ROMANA GRYCZKI Roman Gryczka - Miasteczko Krajeńskie gm. Miasteczko Krajeńskie Zarejestrowany
84 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-88/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA KWW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA Edmund Paweł Kozłowski - Łobżenica gm. Łobżenica Zarejestrowany
85 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-87/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATOWA KWW WSPÓLNOTA POWIATOWA Janusz Marcin Malinowski Anna Jany-Matz Romanowo Dolne wielkopolskie Zarejestrowany
86 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-86/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZŁOTE ŁANY KWW ZŁOTE ŁANY Joanna Bilicka - Gorzewo gm. Mieścisko Zarejestrowany
87 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-85/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O POWIAT KWW ZADBAJMY O POWIAT Jan Węglowski Aleksander Grzegorz Antoniewicz Jastrowie wielkopolskie Zarejestrowany
88 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-84/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WĘGLOWSKIEGO KWW JANA WĘGLOWSKIEGO Cezary Stanisław Osojca - Okonek gm. Okonek Zarejestrowany
89 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-83/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ KWW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ Mirosława Pazurek - Wieleń gm. Wieleń Zarejestrowany
90 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-82/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL KWW WAPNO NA MEDAL Dariusz Marcin Nitka - Rusiec gm. Wapno Zarejestrowany
91 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-81/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BUDZYŃ KWW GMINA BUDZYŃ Piotr Mieczysław Góra - Sokołowo Budzyńskie gm. Budzyń Zarejestrowany
92 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-80/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ KWW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ Henryk Geremek - Lubasz gm. Lubasz Zarejestrowany
93 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-79/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DOTRZYMUJEMY SŁOWA KWW MY DOTRZYMUJEMY SŁOWA Jacek Wiśniewski - Białośliwie gm. Białośliwie Zarejestrowany
94 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-78/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRONISŁAWY MAZUREK KWW BRONISŁAWY MAZUREK Zyta Daniela Sik - Łobżenica gm. Łobżenica Zarejestrowany
95 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-77/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA KWW GRZEGORZA OWCZARZAKA Rafał Włodzimierz Grzywaczewski - Lechlin gm. Skoki Zarejestrowany
96 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-76/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WALCZAKA KWW KRZYSZTOFA WALCZAKA Natalia Walczak - Dziewoklucz gm. Budzyń Zarejestrowany
97 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-75/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM KWW WSZYSCY RAZEM Danuta Wielgosz - Gębice gm. Czarnków Zarejestrowany
98 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-74/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DĄBROWSKIEGO KWW JÓZEFA DĄBROWSKIEGO Maciej Ziemkowski - Krzyż Wielkopolski gm. Krzyż Wielkopolski Zarejestrowany
99 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-73/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP. KWW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP. Anna Jasiewicz - Krzyż Wielkopolski gm. Krzyż Wielkopolski Zarejestrowany
100 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-72/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POŁĄCZYŁ NAS ZŁOTÓW KWW POŁĄCZYŁ NAS ZŁOTÓW Sylwina Józefa Głębczyńska - Złotów m. Złotów Zarejestrowany
101 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-71/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ STAROŃ KWW KAZIMIERZ STAROŃ Angelika Maria Kędziora - Zbietka gm. Mieścisko Zarejestrowany
102 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-70/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ - TO LUBIĘ KWW LUBASZ - TO LUBIĘ Zbigniew Kazimierz Jahns - Lubasz gm. Lubasz Zarejestrowany
103 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-69/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIASTECZKO KRAJEŃSKIE KWW NASZA GMINA MIASTECZKO KRAJEŃSKIE Leonard Mueller - Miasteczko Krajeńskie gm. Miasteczko Krajeńskie Zarejestrowany
104 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-68/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA BIELECKIEGO KWW JANA BIELECKIEGO Elżbieta Zyta Bielecka - Panigródz gm. Gołańcz Zarejestrowany
105 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-67/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE DLA TRZCIANKI KWW POROZUMIENIE SPOŁECZNE DLA TRZCIANKI Mariusz Piotr Kukuś Marek Joachimiak Trzcianka wielkopolskie Zarejestrowany
106 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-66/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CZARNECKIEGO KWW KRZYSZTOFA CZARNECKIEGO Grażyna Zozula Antoni Rogala Trzcianka wielkopolskie Zarejestrowany
107 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-65/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW KWW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW Marek Janusz Wojciechowski - Czarnków m. Czarnków Zarejestrowany
108 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-64/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA KWW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA Henryk Rajmund Witt - Kaczory gm. Kaczory Zarejestrowany
109 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-63/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WRONKA KWW EWY WRONKA Beata Alicja Aftarczuk - Krzyż Wlkp gm. Krzyż Wielkopolski Zarejestrowany
110 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-62/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY PATRYCJI GÓRA KWW KATARZYNY PATRYCJI GÓRA Monika Maria Maćkowska - Miasteczko Krajeńskie gm. Miasteczko Krajeńskie Zarejestrowany
111 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-61/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBOLEWSKIEGO KWW P. SOBOLEWSKI Magdalena Sobolewska - Okonek gm. Okonek Zarejestrowany
112 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-60/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MATYSIAKA - DAMASŁAWEK 2018 KWW JACKA MATYSIAKA - DAMASŁAWEK 2018 Jakub Matysiak - Damasławek gm. Damasławek Zarejestrowany
113 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-59/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY HAREMZA KWW ANNA HAREMZA Maciej Łukasz Haremza - Grylewo gm. Wągrowiec Zarejestrowany
114 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-58/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE KWW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE Józef Kasperczak Cecylia Zakrzewska Budzyń wielkopolskie Zarejestrowany
115 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-57/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZĄ SZANSĄ KWW NASZA GMINA - NASZĄ SZANSĄ Julianna Wiesława Szejner - Rataje gm. Chodzież Zarejestrowany
116 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-56/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ KWW DIALOG I ROZWÓJ Małgorzata Jadwiga Semrau - Szamocin gm. Szamocin Zarejestrowany
117 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-55/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RADKE TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ KWW MARKA RADKE TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ Leszek Henryk Konieczny - Kaczory gm. Kaczory Zarejestrowany
118 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-54/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O ZŁOTÓW KWW ZADBAJMY O ZŁOTÓW Wojciech Andrzej Buczek - Złotów m. Złotów Zarejestrowany
119 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-53/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO KWW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO Małgorzata Jolanta Czerwińska - Wapno gm. Wapno Zarejestrowany
120 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-52/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM PULIT KWW ADAM PULIT Alicja Katarzyna Fruzińska - Złotów m. Złotów Zarejestrowany
121 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-51/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PIOTR PRZYŁUCKI KWW PIOTR PRZYŁUCKI Karolina Ewa Obst - Mieścisko gm. Mieścisko Zarejestrowany
122 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-50/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNA WĘGLOWSKA KWW GRAŻYNA WĘGLOWSKA Aleksandra Bajor - Lędyczek gm. Okonek Zarejestrowany
123 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-49/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA KWW EUGENIUSZA KUCNERA Patrycja Agnieszka Chmiel - Szamocin gm. Szamocin Zarejestrowany
124 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-48/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE KWW POROZUMIENIE Mirosław Przygodzki - Piła gm. Szydłowo Zarejestrowany
125 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-47/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KUBICKIEGO KWW ZBIGNIEWA KUBICKIEGO Zbigniew Krzysztof Kubicki - Skoki gm. Skoki Zarejestrowany
126 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-46/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KWW SAMORZĄDNOŚĆ Stanisław Pawlęty - Połajewo gm. Połajewo Zarejestrowany
127 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-45/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ MAGDA TRZESZCZKOWSKA KWW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ MAGDA TRZESZCZKOWSKA Anita Agnieszka Strauchmann - Mieścisko gm. Mieścisko Zarejestrowany
128 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-44/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIOTR KWW BOGDANA PIOTR Magdalena Garstecka - Wyszyny gm. Budzyń Zarejestrowany
129 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-43/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO PRZYJAZNĄ GMINĄ KWW WAPNO PRZYJAZNĄ GMINĄ Wiesława Maria Korasiak - Wapno gm. Wapno Zarejestrowany
130 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-42/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA JULIANA BILIŃSKIEGO KWW MICHAŁA JULIANA BILIŃSKIEGO Elżbieta Gabriela Bilińska - Krzyż Wielkopolski gm. Krzyż Wielkopolski Zarejestrowany
131 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-41/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA OLEJNICZAKA KWW KRZYSZTOFA OLEJNICZAKA Joanna Olejniczak - Krzyż Wielkopolski gm. Krzyż Wielkopolski Zarejestrowany
132 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-40/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KAROLA BILIŃSKIEGO KWW JAROSŁAWA KAROLA BILIŃSKIEGO Mirosława Anna Bilińska - Krzyż Wielkopolski gm. Krzyż Wielkopolski Zarejestrowany
133 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-39/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA WOJCIECHA DURSKIEGO KWW MIECZYSŁAWA WOJCIECHA DURSKIEGO Eugeniusz Auguścik - Gołańcz gm. Gołańcz Zarejestrowany
134 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-38/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA KWW TADEUSZA KŁOSA Zdzisława Maria Kłos - Brzeźno gm. Skoki Zarejestrowany
135 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-37/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA KOKOWSKIEGO KWW SEBASTIANA KOKOWSKIEGO Janusz Jacek Sendłak - Krajenka gm. Krajenka Zarejestrowany
136 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-36/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-WYRZYSK 2023 KWW GMINA WYRZYSK 2023 Emilia Grażyna Boinska - Osiek nad Notecią gm. Wyrzysk Zarejestrowany
137 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-35/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI PRZYSIECZYN KWW WSI PRZYSIECZYN Ewa Karczewska - Przysieczyn gm. Wągrowiec Zarejestrowany
138 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-34/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA STAŃCZYKA KWW HENRYKA STAŃCZYKA Elżbieta Danuta Nowak - Wysoka gm. Wysoka Zarejestrowany
139 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-33/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZALESKIEGO KWW MARKA ZALESKIEGO Zbigniew Zborowski - Okonek gm. Okonek Zarejestrowany
140 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-32/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA KWW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA Eugeniusz Jan Cerlak - Łobżenica gm. Łobżenica Zarejestrowany
141 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-31/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAMY O CAŁĄ GMINĘ KWW ZADBAMY O CAŁĄ GMINĘ Katarzyna Kabattek - Wersk gm. Zakrzewo Zarejestrowany
142 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-30/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYŚLANY ROZWÓJ GMINY KWW PRZEMYŚLANY ROZWÓJ GMINY Grażyna Ruta - Zakrzewo gm. Zakrzewo Zarejestrowany
143 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-29/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI KWW STEFANA KITELI Renata Kitela - Krajenka gm. Krajenka Zarejestrowany
144 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-28/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODANIN WSPÓLNIE RAZEM KWW PODANIN WSPÓLNIE RAZEM Rafał Wojciech Rycko - Podanin gm. Chodzież Zarejestrowany
145 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-27/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA STARSZAKA KWW EDWARDA STARSZAKA Renata Barbara Mazurek - Luchowo gm. Łobżenica Zarejestrowany
146 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-26/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI W POWIECIE CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIM KWW AKTYWNI W POWIECIE Wiesław Andrzej Maszewski Beata Maszewska Czarnków wielkopolskie Zarejestrowany
147 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-25/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO KWW ADAMA KLARYŃSKIEGO Anna Maria Klaryńska - Skórka gm. Krajenka Zarejestrowany
148 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-24/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI KAPEJA KWW ANTONI KAPEJA Małgorzata Peplińska - Piesno gm. Łobżenica Zarejestrowany
149 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-23/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA KWW JUTRO DLA CZARNKOWA Magdalena Ewa Bonk - Czarnków m. Czarnków Zarejestrowany
150 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-22/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA KWW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA Kamila Mazurek - Mieścisko gm. Mieścisko Zarejestrowany
151 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-21/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY MALIŃSKIEJ KWW ALINY MALIŃSKIEJ Barbara Marianna Korzeniowska - Okonek gm. Okonek Zarejestrowany
152 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-20/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW NASZ DOM KWW MIROSŁAW NASZ DOM Maciej Lipiński - Mirosław gm. Ujście Zarejestrowany
153 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-19/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERCZAKA KWW MARKA CZERCZAKA Kamilla Czerczak - Łobżenica gm. Łobżenica Zarejestrowany
154 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-18/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA BOBRZYŃSKIEGO KWW SŁAWOMIRA BOBRZYŃSKIEGO Anna Chrzan - Borucino gm. Okonek Zarejestrowany
155 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-17/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MIEŚCISKO AGNIESZKA OELKE KWW AGNIESZKA OELKE Katarzyna Herra - Gołaszewo gm. Mieścisko Zarejestrowany
156 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-16/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PRZYBYLSKIEGO ROLNICY NASZEJ GMINY KWW R. PRZYBYLSKIEGO ROLNICY NASZEJ GMINY Mirosław Czesław Przybylski - Kruszka gm. Okonek Zarejestrowany
157 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-15/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA KWW ZIEMIA CHODZIESKA Andrzej Mirosław Michalski - Chodzież m. Chodzież Zarejestrowany
158 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-14/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ KWW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ Maria Komasińska - Wyrzysk gm. Wyrzysk Zarejestrowany
159 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-13/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJTIUKA KWW PIOTRA WOJTIUKA Tomasz Piotr Wojtiuk - Jastrowie gm. Jastrowie Zarejestrowany
160 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-12/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KĄDZIELA - DLA MIESZKAŃCÓW KWW PAWEŁ KĄDZIELA - DLA MIESZKAŃCÓW Paweł Kądziela - Dobrzyca gm. Szydłowo Zarejestrowany
161 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-11/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI KWW BLIŻEJ LUDZI Piotr Tomasz Pałczyński Iwona Anna Białkowska Wągrowiec wielkopolskie Zarejestrowany
162 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-10/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA KWW LESZKA BODUSA Marek Wojciechowski - Mieścisko gm. Mieścisko Zarejestrowany
163 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-9/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO KWW GOSPODARNA I NOWOCZESNA GMINA DRAWSKO Patrycja Pertek - KAWCZYN gm. Drawsko Zarejestrowany
164 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-8/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE KWW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE Michał Józef Wrotecki - Węglewo gm. Ujście Zarejestrowany
165 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-7/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA KWW MARKA MADEJA Bernadeta Katarzyna Madej - Wysoka gm. Wysoka Zarejestrowany
166 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-6/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PIECHOCKIEGO KWW JANUSZA PIECHOCKIEGO Krzysztof Maciej Maciejewski - Margonin gm. Margonin Zarejestrowany
167 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-5/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO KWW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO Łukasz Bednarek - Krajenka gm. Krajenka Zarejestrowany
168 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-4/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZARNKOWIANIE KWW CZARNKOWIANIE Czesław Jacek Czynszak - Czarnków m. Czarnków Zarejestrowany
169 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-3/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CYPRIANA PIOTRA WIECZORKA KWW CYPRIANA PIOTRA WIECZORKA Renata Wieczorek - Damasławek gm. Damasławek Zarejestrowany
170 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6043-2/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW KWW KRZYŻ WLKP. BEZ PODZIAŁÓW Grażyna Sroka - Krzyż Wielkopolski gm. Krzyż Wielkopolski Zarejestrowany
171 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6043-1/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE KWW POROZUMIENIE LUDOWE Łukasz Aleksander Napierała - Polanowo gm. Wyrzysk Zarejestrowany
172 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6042-3/18 KOMITET WYBORCZY GMINNEGO STOWARZYSZENIA LZS-GMINA WĄGROWIEC KW GMINNEGO STOWARZYSZENIA LZS-GM. WĄGROWIEC Bernard Kuliberda Tomasz Radecki Runowskie wielkopolskie Zarejestrowany
173 Komisarz Wyborczy w Pile II DPL-6042-2/18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA 2000 KW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA 2000 Michał Damian Piechocki Elżbieta Sabina Rączkowiak Wągrowiec wielkopolskie Zarejestrowany
174 Komisarz Wyborczy w Pile I DPL-6042-1/18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE Bogusław Marian Mikita Dominika Lis Piła wielkopolskie Zarejestrowany
  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:16-08-2018 16:06
    Wprowadził:Marcin Malicki
  • Data modyfikacji:31-08-2018 14:42
    Wprowadził:Marcin Malicki